SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Opel Astra z dynamicznym pakietem OPC Line Sport Pack

Opel Astra z dynamicznym pakietem OPC Line Sport Pack

07.09.2016, godz. 08:58
Opel Astra OPC Line Sport Pack
Opel Astra OPC Line Sport Pack foto: Opel

Nowy Opel Astra w pięciodrzwiowej wersji nadwozia, jest teraz dostępny w znacznie bardziej odważniejszym wydaniu. Firma wprowadza do oferty opcjonalny pakiet sportowy OPC Line, za sprawą którego linie kompaktu zostały nieco wyostrzone.

Pakiet OPC Line zawiera wycięcia w miejscu lamp przeciwmgielnych w przednim zderzaku, z wypełnieniem otworów poziomymi listewkami. Z boku nadwozia pojawiły się nakładki na progi. Tył samochodu podobnie jak przód otrzymał inny zdarzak utrzymany w stylizacji OPC Line, z innym wcięciem pod tablicę rejestracyjną i pionowo umiejscowionymi płytkami odblaskowymi. Wszystkie te elementy sprawiają, że auto prezentuje się bardziej muskularnie.

Przeczytaj: TEST Opel Astra 1.6 CDTi vs. Renault Megane 1.2 TCe

Przednie i tylne zderzaki oraz progi w pakiecie sportowym OPC Line są dostosowane do koloru nadwozia. Klienci mają do wyboru sześć kolorów metalizowanych: srebrny (Sovereign Silver), czarny (Mineral Black), niebieski (Deep Sky Blue), brązowy (Dark Caramel), szary (Cosmic Grey), zielony (Emerald Green) oraz dwa bazowe: biały (Summit White) i czerwony (Absolute Red).

OPC Line Sport Pack dostępny dla wersji wykończenia Dynamic i Elite, został w Polsce wyceniony na 4000 zł.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: