SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Oto nowe Renault Megane! Wyciekły pierwsze zdjęcia!

Oto nowe Renault Megane! Wyciekły pierwsze zdjęcia!

06.09.2015, godz. 19:24
Renault Megane Grandtour 1.6 dCi Limited
Renault Megane Grandtour 1.6 dCi Limited foto: zdjęcia własne

Do sieci trafiły pierwsze oficjalne zdjęcia najnowszej generacji kompaktowego Renault Megane. Auto stylistycznie nawiązuje do większego Talismana, a wnętrze do najnowszego Espace. Będzie francuskim hitem?

Trudno powiedzieć czy to kontrolowany wyciek, ale Renault planuje prawdziwą rewolucję i ofensywę modelową. Na najbliższym Salonie Samochodowym zostaną zaprezentowane aż trzy bardzo ważne modele. To najnowszy Renault Talisman, Renault Talisman Grantour i najświeższy projekt czyli kolejna generacja kompaktowego Megane! Poniżej prezentujemy pierwsze oficjalne zdjęcia francuskiego kompaktu.

Nie przegap: Renault Talisman Grandtour: debiut wersji kombi

Z zewnątrz auto bardzo przypomina wspomniany model Talisman. Zwłaszcza w przednim pasie, gdzie wspólne są światła oraz grill z dużym logo producenta. Również z większej limuzyny i kombi zapożyczono kompozycję tyłu, gdzie podłużne lampy, które mocno zachodzą na klapę bagażnika, również przedzielono znaczkiem marki. W przeciwieństwie do większego auta, w Megane nie ma nazwy modelu na piątych drzwiach.

Kliknij: Debiut Renault Talisman: nowy sedan zastępuje modele Laguna i Latitude

Wnętrze nowej generacji francuskiego kompaktu, nawiązuje do pokazanego wcześniej modelu Espace. Na środku konsoli króluje ogromny wyświetlacz systemu multimedialnego, a deska rozdzielcza to podzielony na kilka segmentów ekran LCD. Więcej szczegółów poznamy w drugiej połowie września podczas premiery na Salonie Samochodowym we Frankfurcie.

Czy francuskie Renault pójdzie za ciosem i pokaże również rodzinną odmianę Grandtour? Nowe Megane trafi do sprzedaży prawdopodobnie już w 2016 roku.
.

.

.

.

autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: