SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Ozdabianie samochodu na Boże Narodzenie. Przebranie za renifera jest fajne?

Ozdabianie samochodu na Boże Narodzenie. Przebranie za renifera jest fajne?

19.12.2014, godz. 02:40
samochód przebrany za renifera
foto: ebay.com

Niektórzy kierowcy ewidentnie bardzo czują klimat świąt i za wszelką cenę chcą się tym podzielić ze światem. Na drogach coraz częściej można zauważyć przystrojone pojazdy, a najczęściej widać te z przytwierdzonym czerwonym nochalem na grillu i porożem przy dachu. Ma to przypominać renifera Rudolfa.

Jak udekorować pojazd, by wyrazić swoje świąteczne emocje? Pole do popisu jest całkiem spore, ale niekoniecznie legalne. Przyozdabianie pojazdu w dodatkowe, kolorowe światełka jest wbrew prawu, ale różnorakie naklejki i nieświecące dodatki już nie, o ile nie przykrywają przedniej szyby oraz przednich bocznych, nie zasłaniają lamp i nie wykraczają znacznie poza obrys karoserii.

Zobacz też: Motoryzacyjny prezent dla mężczyzny pod choinkę. Co kupić, jak wybrać

W sklepach i w internecie można znaleźć różne gadżety przeznaczone do aut. Najnowszy trend na rynku akcesoriów to rogi renifera przyczepianie do krawędzi okien i dachu, które mają w zestawie czerwoną miękką kulkę, imitującą nos bajkowego renifera Rudolfa. Koszt takiego zestawu wynosi około 15 zł. Pytanie tylko, czy tak przyozdobiony samochód jest faktycznie fajny?

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: