SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Peugeot 301 z instalacją LPG w sprzedaży w Polsce

Peugeot 301 z instalacją LPG w sprzedaży w Polsce

04.02.2014, godz. 17:03
Peugeot 301
foto:

Peugeot Polska rozszerzył ofertę modelu 301 o wersję zasilaną LPG. Auto z fabrycznie zamontowaną instalacją gazową w wariancie wyposażenia Active 1.6 VTi 115 LPG, kosztuje w promocyjnej ofercie 48 900 zł.

Na rynku polskim Peugeot 301 LPG stanowi odpowiedź na oczekiwania klientów kierujących się przede wszystkim umiarkowaną ceną zakupu oraz niskimi kosztami eksploatacji. Pojemny sedan dzięki takim cechom jak niska masa własna, wytrzymałość oraz trwałość zastosowanych materiałów, jest propozycją stanowiącą kompromis miedzy parametrami użytkowymi i kosztami utrzymania.

Peugeot Polska jako pierwszy importer w kraju będzie oferował zarówno montaż jak też serwisowanie instalacji gazowej także w sieci Autoryzowanych Stacji Obsługi Peugeot. Dla klienta marki Peugeot oznacza to nie tylko szybki i wygodny zakup, ale także obsługę w wybranym serwisie.

Przeczytaj: Peugeot 301 1.6 HDi - TEST solidnie zbudowanego sedana od SuperAuto24.pl

Do napędu Peugeota 301 z instalacją gazową został użyty silnik 1.6 VTi 115 KM. Dostawcą instalacji marki BRC do fabrycznie nowych aut jest firma Czakram - lider w zakresie instalacji gazowych do nowych samochodów. Zbiornik gazowy został zamontowany w miejscu przeznaczonym na koło zapasowe, a "zapas" w ochronnym pokrowcu został umieszczony w bagażniku.

Peugeot 301 1.6 VTi 115 LPG, kosztuje w promocyjnej ofercie 48 900 zł.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: