SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Mitsubishi Ground Tourer Concept - pierwsza zapowiedź

Mitsubishi Ground Tourer Concept - pierwsza zapowiedź

27.06.2016, godz. 13:03
Mitsubishi Ground Tourer Concept
Mitsubishi Ground Tourer Concept foto: Mitsubishi

Mitsubishi Motors Corporation po zaprezentowaniu modelu Concept XR PHEV II na targach w Genewie w 2015 roku oraz późniejszego eX Concept na wystawie w Tokio, teraz szykuje premierę na jesienne targi w Paryżu. Japończycy pokażą Mitsubishi Ground Tourer Concept, stanowiące wizję kierunku rozwoju segmentu SUV.

Podczas tegorocznych targów Paris Motor Show 2016, firma MMC przedstawi wyniki swoich prac, świętując światową premierę nowego, ekskluzywnego SUV-a. Polskie biuro prasowe informuje, że Mitsubishi Ground Tourer Concept będze SUV-em narysowanym w stylu coupe i jest przejawem ambicji designerskich firmy Mitsubishi Motors, które zawierają się w czterech głównych założeniach: "Nieograniczone możliwości", "Funkcjonalne piękno", "Mocna ekspresja" oraz "Japońskie rzemiosło".

Przeczytaj: Nissan kupuje 34 procent udziałów w Mitsubishi Motors!

Filozofia ta, utożsamiana z flagową technologią PHEV japońskiego producenta, pozwala firmie Mitsubishi Motors wejść do gry w wyższym sektorze rynku motoryzacyjnego z najnowszym modelem Ground Tourer Concept, który imponuje właściwościami jezdnymi na asfalcie i poza ubitymi drogami, oferując jednocześnie podróżującym komfortowe i kunsztownie wykończone wnętrze.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: