SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Polska premiera Audi Q5 drugiej generacji w hali Torwar - zobacz WIDEO

Polska premiera Audi Q5 drugiej generacji w hali Torwar - zobacz WIDEO

26.01.2017, godz. 00:52
Polska premiera Audi Q5
Polska premiera Audi Q5 foto: SuperAuto24.pl

Lżejsze, większe, oszczędniejsze i uzbrojone w szereg nowinek technologicznych. Audi Q5 po 8 latach doczekało drugiej generacji. Po światowym debiucie przyszedł czas na Polskę. Nowość w klasie SUV wjeżdża do salonów nad Wisłą, a wprowadzenie auta do sieci sprzedaży poprzedziła oficjalna prezentacja w warszawskiej hali Torwar.

Wyjątkowy pokaz premierowy nowego Audi Q5 w Warszawie, uświetniła skomponowana specjalnie na tę okazję oprawa muzyczna, a także odważny pokaz akrobacji z czterema ringami w tle. Bogato wyposażone już w podstawi auto pozycjonowane w klasie premium, rozpoczyna swój cennikowy żywot od kwoty 159 000 zł. Pełny cennik auta prezentowaliśmy już wcześniej w tym temacie - KLIKNIJ.

Sprawdź: TEST Audi SQ5 plus 3.0 V6 TDI quattro: niepozornie szybkie

Druga generacja Audi Q5 choć wizualnie mocno przypomina poprzednika, to w rzeczywistości jest całkiem nową konstrukcją. Pojazd łączy w sobie sportowego ducha limuzyn Audi z wszechstronnym charakterem SUV-a i bardzo elastycznym wnętrzem. Auto według marki wyznacza nowe standardy w swoim segmencie pod względem wydajności, w zakresie systemów connectivity oraz rozbudowanych systemów wsparcia kierowcy.

WIDEO - tak Audi Q5 debiutowało w Polsce

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: