SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Polski tuner Carlex Design zachwyca świat - ZDJĘCIA

Polski tuner Carlex Design zachwyca świat - ZDJĘCIA

24.03.2014, godz. 10:46
Ford F-150 Carlex Design
foto: Carlex Design

Tuningowanie pick-upów nie należy do łatwych zadań, dlatego tym bardziej takiemu wyzwaniu postanowiła sprostać polska firma Carlex Design. Tuner wziął na warsztat amerykańskiego Forda F-150, zmieniając jego wnętrze nie do poznania. Teraz projektem zachwyca się świat.

Za­gra­nicz­ne media doceniły kre­ację zbudowaną na bazie po­przed­niej ge­ne­ra­cji Forda F-150. Spe­cja­li­ści z Car­lex De­sign z siedzibą w Bielsku-Białej, stworzyli bardzo luk­su­so­we wnę­trze auta, nawiązując do myśliwskiego klimatu.

Przeczytaj: Ford Ranger Wildtrak 3.2 TDCi 4x4 - TEST dzielnego pick-upa od SuperAuto24.pl

Na wszelkie plastikowe elementy smutnych szarych poszyć naniesiono skórę. Podobnie od nowa uszyto całą tapicerkę z wykorzystaniem różnych wariantów skór. Uwagę przy­cią­ga wszechobecna alcantara i za­msz w brązowej bar­wie, łączona miejscowo z gładką czar­ną skórą. Efekt do­peł­nia­ją kon­tra­stu­ją­ce białe prze­szy­cia oraz ozdobne de­ko­ra­cje z drewna.

Wygląd zewnętrzny nie ma aż tylu zmian. Nadwozie użytkowej półciężarówki polakierowano ma­to­wą zie­le­nią, dobrze kamuflującą samochód w lesie. To co zasługuje na największe uznanie i wzbudziło zachwyt, to jednak ręcz­nie wykonana kabina. Czyżby idealny wóz dla myśliwego?

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: