SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Prąd albo oktany. Dwa oblicza aut MINI na targach Motor Show - WIDEO

Prąd albo oktany. Dwa oblicza aut MINI na targach Motor Show - WIDEO

13.04.2017, godz. 10:59
Źródło: tv.se.pl

Marka MINI nie tylko wyznacza własne ścieżki w motoryzacji, ale podąża również za panującymi trendami. W czasach elektromobilności wskazane jest posiadanie w ofercie modelu zasilanego alternatywnym napędem, dlatego MINI ma również i taką propozycję.

Nowością w gamie jest MINI Cooper S E Countryman ALL4 będący hybrydą typu plug-in. Można nim przejechać do 40 km używając tylko napędu elektrycznego, a dodatkowo auto jak przystało na MINI zapewni frajdę z dynamicznej jazdy.

Sprawdź tutaj: MINI Countryman drugiej generacji w polskim CENNIKU

MINI na targach Motor Show Poznań 2017 postawiło nie tylko na premierę nowego Clubmana. W pawilonie zaprezentowano również bardziej drapieżne oblicze marki. Dla fanów gokartowej frajdy przygotowano strefę John Cooper Works, czyli pokaz najbardziej sportowych wersji MINI. Najnowszy model w rodzinie to MINI Clubman w wersji John Cooper Works o mocy 231 KM, przyspieszające do setki w 6,3 sekundy. To największy wyczynowy model w historii marki MINI, gwarantujący poza świetnymi osiągami także większą przestronność i codzienną funkcjonalność.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: