SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Przyłapaliśmy Toyotę Highlander! Toyota realizuje reklamę w Warszawie!

Przyłapaliśmy Toyotę Highlander! Toyota realizuje reklamę w Warszawie!

16.07.2016, godz. 23:48
2017 Toyota Highlander w Warszawie
2017 Toyota Highlander w Warszawie foto: SuperAuto24.pl

Toyota Highlander, czyli duży SUV znany przede wszystkim klientom z USA, na początku 2016 roku został zaprezentowany światu w zupełnie nowej odsłonie. Pojazd ten choć nie jest oferowany w naszej części Europy, niespodziewanie pojawił się w Warszawie. Stało się tak nie z byle powodu - Toyota w stolicy Polski postanowiła zrealizować zdjęcia reklamowe, a my przyłapaliśmy produkcję w centrum miasta podczas pracy!

Toyota Highlander nie jest zbytnio znana Europejczykom. Model ten to tak naprawdę znacznie bardziej ucywilizowany Land Cruiser, w bardziej eleganckim i wygodniejszym w użytkowaniu wydaniu. Auto zbudowano z myślą o Amerykanach, ale można się natknąć też na specyfikację europejską. Samochód ten jest dostępny na bardzo ograniczonym polu - pojawia się na rynkach wschodnioeuropejskich, a dokładnie w Rosji i na Ukrainie.

Przeczytaj: TEST Toyota Land Cruiser: terenówka na przekór modzie

Najnowsza generacja tego auta napędzana dużym silnikiem V6 trafiła do Warszawy. Auto wyróżniające się nowoczesnym designem, z wielką chromowaną atrapą wlotu powietrza do silnika i LED-owymi lampami, wjechało na stołeczne ulice w asyście matowego Porsche Macana z kamerą filmową na dachu. Ekipa krążąc po Warszawie realizowała zdjęcia do materiałów promocyjnych.

Dlaczego wybór lokalizacji planu zdjęciowego Toyoty padł na Warszawę? Auto ma być sprzedawane we Wschodniej Europie, a Warszawa choćby ze względu na Pałac Kultury i Nauki, potrafi architektonicznie oddać klimat panujący u naszych wschodnich sąsiadów.

.
WIDEO - przyłapaliśmy Toyotę Highlander w Warszawie
.

Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: