SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Renault Koleos wraca do Europy. Nowa generacja na Starym Kontynencie!

Renault Koleos wraca do Europy. Nowa generacja na Starym Kontynencie!

29.09.2016, godz. 13:49
Renault Koleos 2017
Renault Koleos foto: Renault

Renault rozszerza swoją ofertę samochodów osobowych. Po dobrze przyjętym SUV-ie Kadjar, przyszedł czas na większy model. Całkiem nowe Renault Koleos oficjalnie debiutuje w Europie, a docelowe trafi na 80 rynków na świecie.

Stylistyka auta nie jest zaskoczeniem – Koleos przejmuje design z mniejszego Megane oraz Talismana. Auto ma 4670 milimetrów długości, 1840 szerokości oraz prześwit wynoszący aż 213 milimetrów. Warto zwrócić uwagę na pokaźny rozstaw osi (2710 mm), który zapowiada ogromną ilość miejsca we wnętrzu.

Zobacz też: Renault rezygnuje z silników Diesla

Oczywiście Koleos korzysta z płyty podłogowej CMF której użyto już w Nissanie X-trail. Renault zaoferuje napęd na cztery koła w najbogatszych wersjach wyposażenia.

Na salonie samochodowym w Paryżu Renault zaprezentowało edycję specjalną w kolorze Amthyst Black z ekskluzywnymi dodatkami, odpowiednimi emblematami oraz 19-calowymi felgami.

W kabinie można spodziewać się podgrzewanych i wentylowanych foteli pokrytych skórą Nappa, 8,7-calowego ekranu multimediów oraz nagłośnienia Bose.

Źródło: Renault
autor: Mateusz Lubczański zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: