SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Renault Megane Grandtour GT: funkcjonalność kombi z wrażeniami sportowymi

Renault Megane Grandtour GT: funkcjonalność kombi z wrażeniami sportowymi

02.03.2016, godz. 10:35
Renault Megane Grandtour GT
Renault Megane Grandtour GT foto: Renault

Po premierze czwartej już generacji popularnego na europejskich rynkach Renault Megane, przychodzi czas na przedłużoną odmianę kombi. Co ciekawe Francuzi nie poprzestali na standardowym wydaniu pojazdu, bowiem obok tradycyjnej odmiany będą proponować klientom charakterne Renault Megane Grandtour GT.

Nowe Renault Megane Grandtour jest najniższym autem w swoim segmencie kompaktowych kombi oraz legitymuje się najszerszym rozstawem kół, zwiększającym stabilność pojazdu na drodze. Auto w bagażniku pomieści 580 litrów. Stylistycznie wyróżnia się charakterystycznym układem przednich świateł, wyposażonym opcjonalnie w technologię LED "Pure Vision". Tylne lampy tworzą efekt 3D, uzyskany dzięki zastosowaniu technologii "Edge Light".

Sprawdź: Nowe Renault Megane - TEST nowych technologii i napędów

Auto może być tez wyposażone w zaawansowane systemy pokładowe (przezierny wyświetlacz Head-Up, zespół wskaźników i zegarów z 7-calowym, konfigurowalnym, kolorowym ekranem TFT, system multimedialny R-LINK 2 z ekranem o przekątnej do 8,7").

Odmiana Grandtour GT napędzana jest silnikiem benzynowym o mocy 205 KM, połączonym z automatyczną 7-stopniową dwusprzęgłową skrzynią biegów EDC.

/źródło wideo: x-news/

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: