SuperAuto nowości Renault Twingo bizuu: kobiece i stylowe autko

Renault Twingo bizuu: kobiece i stylowe autko

27.07.2015, godz. 11:34
Renault Twingo bizuu
Renault Twingo bizuu foto: Renault

Renault słynie ze współpracy z licznymi gwiazdami i firmami modowymi, które pomagają Francuzom przy tworzeniu limitowanych edycji swoich aut. Nie inaczej było w przypadku limitowanego Twingo bizuu.

Firmowane przez modową markę bizuu Twingo, oparte zostało o najbogatszą odmianę Intens z benzynowym silnikiem 0.9 TCe. Limitowaną edycję można poznać po wstawkach, które zostały ozdobione elementami kolekcji znanych projektantek mody. Z zewnątrz auto pokryto pastelowym niebieskim kolorem, a wewnątrz znajdziemy wiele dodatków, które wpisują się w tegoroczne trendy.

Czytaj: TEST Renault Twingo 1.0 SCe Intens: sympatyczne jak pluszowy miś

Królują akcenty kwiatowe, które umieszczono m.in. na mieszku lewarka skrzyni biegów czy przenośnym schowku-torebce. Dodatkowo sama gałka przekładni otrzymała chromowaną główkę, a do kluczyków dołączony został specjalny breloczek, który jest sygnowany przez bizuu. Modowa firma wyszła z inicjatywą do klientek Renault, bowiem każda z nich, która zdecyduje się na zakup Renault Twingo bizuu, otrzyma bon zniżkowy na zakupy w butikach.

Zobacz: Katarzyna Glinka szuka zalet za kierownicą Renault Twingo

Ceny Renault Twingo bizuu startują od 46 300 zł. Przypomnijmy, że Renault Twingo jest promowane również przez Katarzynę Glinkę. Nie jest to pierwsza gwiazda, która jeździ Renault, bowiem niedawno Bogusław Linda rozpoczął współpracę z francuskim koncernem przy reklamie nowego Renault Kajdar.

autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: