SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Różowy Rolls-Royce wspiera walkę z rakiem piersi - FOTO

Różowy Rolls-Royce wspiera walkę z rakiem piersi - FOTO

16.04.2013, godz. 15:07
Rolls-Royce Ghost Extended Wheelbase FAB1
foto: Rolls-Royce

Firma Rolls-Royce angażuje się w walkę z rakiem piersi. Brytyjczycy zaprezentowali specjalny model Ghost Extended Wheelbase nazwany "FAB1". Auto ma pomóc w zgromadzeniu kwoty miliona funtów na rzecz walki z nowotworem.

Różowy Rolls-Royce Ghost Extended Wheelbase został zbudowany na potrzeby akcji charytatywnej. Na taki pomysł wpadł popularny w Wielkiej Brytanii prezenter radiowy i telewizyjny Chris Evans. Auto zostanie wystawione na licytację, ale zanim to nastąpi, przez najbliższe dwanaście miesięcy będzie można go wynająć do własnych celów. Wpływy z kampanii trafią na konto projektu "FAB1 Million", którego celem jest zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat raka piersi.

>>> Rolls Royce Wraith: Luksus w nietypowym wydaniu nadwozia - WIDEO <<<

Nietypowy Rolls-Royce wyróżnia się swoim jaskrawym lakierem nadwozia oraz wykończeniami w różowym kolorze. Barwa ta zdominowała także wnętrze auta. Poza różowymi detalami dekoracyjnymi w ekskluzywnej kabinie, siedzenia wykonano z kremowej skórzanej tapicerki, a podłogę wyścielono puchatymi dywanikami. W specjalnym otworze w drzwiach schowana jest też różowa parasolka. W celach piknikowych na wyposażeniu znajduje się jeszcze stoliki piknikowe czy chłodziarkę mieszcząca butelkę z szampanem.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: