SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Skoda Fabia III - tak będzie wyglądać usportowiona wersja Monte Carlo? - ZDJĘCIA

Skoda Fabia III - tak będzie wyglądać usportowiona wersja Monte Carlo? - ZDJĘCIA

20.08.2014, godz. 16:49
Skoda Fabia Monte Carlo - wizje
foto: Theopilus Chin

Po przedstawieniu przez Skodę pierwszych zdjęć nowej Fabii, w internecie pojawiło się wiele skrajnie różnych opinii na temat jej stylistyki. Jeden ze zdolnych grafików pokusił się o wirtualne przygotowanie Fabii z usportowionym pakietem Monte Carlo, znanym już z poprzedniej generacji czeskiego hitu.

Podobnie jak w dotychczasowych samochodach z linii Monte Carlo, także i tutaj dominuje kolor czerwonym, którym pokryto niemal całe nadwozie. Dla kontrastu felgi pomalowano na czarno, podobnie jak dach, przedni splitter i tylny dyfuzor. Wkłady reflektorów również zyskały ciemniejszy odcień. Z boku pojawiły się czarne sportowe progi, a z tyłu dominują dwie końcówki układu wydechowego.

Przeczytaj też: Nowa Skoda Fabia III zaprezentowana oficjalnie! Znamy wygląd czeskiego bestselleru - ZDJĘCIA

Co prawda powyższe fotografie są tylko wizjami niezależnego grafika, jednak można być pewnym, że już wkrótce Skoda wypuści usportowioną wersję Monte Carlo w czerwono-czarnej kolorystyce. Jak podają zagraniczne media, niestety nowa Fabia nie będzie miała rasowej odmiany RS, więc sympatycy dynamicznych Skód będą musieli zdecydować się właśnie na pakiet Monte Carlo.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Michalak zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: