SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Skórzany Fiat 500C trafi na aukcję charytatywną

Skórzany Fiat 500C trafi na aukcję charytatywną

20.07.2015, godz. 12:22
Fiat 500C by Stefano Conticelli
Fiat 500C by Stefano Conticelli foto: Fiat

Ledwie kilka chwil po premierze odświeżonego Fiata 500, w internecie pojawiają się pierwsze zdjęcia po modyfikacjach. Tym razem wybór padł na otwarte 500C, które otrzymało skórzane dodatki. Auto trafi na aukcję charytatywną.

Twórcą obitego skórą Fiata 500C jest włoski artysta Stefano Conticelli. Wokół przednich i tylnych świateł, grilla czy na nadkolach pojawiły się płaty brązowej skóry. O autentyczności i wyjątkowości świadczy specjalna informacja umieszczona na jednym fragmencie skóry. Nie wiemy nic czy artysta skupił się wyłącznie na wyglądzie zewnętrznym czy również ingerował w środek. Wyjątkowy Fiat 500C trafi na aukcję fundacji im. Roberta Kennedy’ego, która zajmuje się walką o prawa człowieka.

Zobacz: TEST Fiat 500C 1.2 Lounge Dualogic: gadżet do drogiej torebki

Przypomnijmy, że na początku lipca 2015 roku Fiat zaprezentował odmłodzonego Fiata 500, gdzie zmienionych zostało ponad 1800 elementów w całym samochodzie. Nowe są m.in. przednie i tylne lampy, elementy środka, a przede wszystkim nowy system multimedialny. Paleta silnikowa pozostała niezmieniona, a pod maską Fiata 500C  może pracować m.in. benzynowy silnik 1.2 o mocy 69 KM.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: