SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Subaru BRZ S: wizualny pakiet STI dostępny dla każdego

Subaru BRZ S: wizualny pakiet STI dostępny dla każdego

21.07.2013, godz. 01:00
Subaru BRZ S
foto: Subaru

Subaru BRZ już w podstawowej konfiguracji wygląda naprawdę nieźle, jednak stylistom z Subaru Tecnica International (STI) to nie wystarczało, dlatego też zaprojektowali własny pakiet stylistyczny. Modyfikacje nadwozia sprawiły, że teraz małe japońskie coupe prezentuje się wyjątkowo bojowo.

Odmienione Subaru BRZ S otrzymało nowy przedni spojler, przeprojektowane nakładki na progi, nieco różniącą się od standardowej lotkę na klapie bagażnika i zmodyfikowany dyfuzor w tylnym zderzaku. Dodatkowo w ramach pakietu nabywcy otrzymają unikalne 17-calowe felgi z symbolem STI, które zostały polakierowane na czarno. Ponadto styliści postanowili nieco przybliżyć nadwozie do ziemi za sprawą nowych sprężyn. We wnętrzu natomiast jedyną zmianą stała się nowa gałka dźwigni zmiany biegów.

>>> Nissan GT-R Midnight Opal: 100 sztuk tylko dla Japonii <<<

Pakiet stylistyczny STI jest dostępny na rynku australijskim w cenie 7.995 dolarów australijskich (auto ze skrzynią manualną) lub 7.195 dolarów australijskich (wersja z automatyczną przekładnią). Warto zaznaczyć, że pakiet można założyć również do używanego Subaru BRZ - mogą się na niego zdecydować klienci, którzy chcą zmienić wygląd posiadanego samochodu.

autor: Łukasz Kuźmiuk zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: