SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Subaru WRX STI w akcji - zobacz jak reklamuje się Subaru - WIDEO

Subaru WRX STI w akcji - zobacz jak reklamuje się Subaru - WIDEO

21.03.2014, godz. 13:39
Subaru WRX STI 2015
foto: Subaru

Tradycja połączona z nowoczesnością - tak pokrótce można opisać najnowszą odsłonę Subaru WRX STI. Auto o klasycznej sylwetce sedana z wielkim spoilerem na klapie, jest w specyficzny sposób reklamowane w Stanach Zjednoczonych.

Nowe WRX STI 2015 napędzane jest przez turbodoładowany silnik Boxer o pojemności 2.5-litra. Moc jaką osiąga jednostka to 305 KM oraz 393 Nm maksymalnego momentu obrotowego przy 4000 rpm. Napęd na cztery koła przekazuje specjalnie wzmocniona 6-biegowa manualna skrzynia biegów. Auto zostało wyposażone w systemy: Controlled Center Differential, LSD i samoblokujący się mechanizm różnicowy Torsen. Po raz pierwszy WRX STI oferuje także system minimalizujący podsterowność.

Zobacz też: Kinowy "Need for Speed": adrenalina, supersamochody i pościgi

"The Ride Of Her Life" to tytuł filmu promującego najnowsze WRX STI. W klipie trwającym 2,5 minuty odważny rajdowiec oraz jego bryka, przypadają do gustu pięknej blondynce. Ojciec dziewczyny nie zgadza się jednak na taką niebezpieczną znajomość, i nakazuje córce trzymać się z daleka od właściciela Subaru.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: