SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Supersamochód dla dzieci! Henes Broon F830 to spełnienie dziecięcych marzeń - WIDEO

Supersamochód dla dzieci! Henes Broon F830 to spełnienie dziecięcych marzeń - WIDEO

03.01.2015, godz. 19:40
Henes Broon F830
foto: materiały prasowe

Każdy malec kochający zabawkowe autka i jeżdżenie z tatą w prawdziwym samochodzie, marzy aby kiedyś samodzielnie siąść za kierownicą. Pragnienia te po części spełniają różne akumulatorowe pojazdy dla dzieci, ale żadne z nich nie są tak "wypasione" jak Henes Broon F830.

Napędzane energią elektryczną auto, to supersportowa konstrukcja dla maluchów. Plastikowa karoseria kabrioletu ma otwierane drzwi, klapę bagażnika, czy pokrywę maski. Maszyna dysponuje pełnym LED-owym oświetleniem i kierunkowskazami. Elementy poszycia karoserii i zderzaki w łatwy sposób można zdemontować. Aby zabawka wiernie oddawała budowę prawdziwego samochodu, za obręczami kół wstawiono nawet imitacje tarcz hamulcowych oraz zacisków.

Zobacz też: Alfa Romeo 4C uwodzi w męskiej reklamie - WIDEO

W kabinie przewidzianej tylko dla jednego pasażera panuje najprawdziwszy luksus. Kubełkowe siedzenie pokryto skórzanym obiciem i wyposażono je w szelkowe pasy bezpieczeństwa. Za kierownicą ulokowano deskę rozdzielczą, której głównym elementem jest przenośny 7-calowy tablet oparty o system Android. Ekran m.in. prezentuje grafiki wskaźników, pozwala na oglądanie filmów, czy słuchanie muzyczki.

Autko dla komfortu jazdy ma ma sprężynowe zawieszenie, napęd jest przekazywany na wszystkie cztery koła, a drążkiem zmiany biegów można wybrać jazdę do przodu lub do tyłu. Czujni rodzice mogą kontrolować pojazd z odległości dzięki funkcji zdalnego sterowania z pilota. Koszt takiej zabawki startuje od 895 dolarów (czyli od około 3100 zł).

Tak wygląda montaż superautka dla malucha

Zobacz jak jeździ Henes Broon F830

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: