SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Szerokie, wulgarne i bezczelne Audi A5/S5 od Liberty Walk

Szerokie, wulgarne i bezczelne Audi A5/S5 od Liberty Walk

11.08.2016, godz. 15:37
Audi A5/S5 od Liberty Walk
Audi A5/S5 od Liberty Walk foto: materiał prasowy

Japońska firma tunningowa Liberty Walk zasłynęła z produkcji poszerzeń dla supersamochodów pokroju Audi R8 czy Lamborghini Aventadora. Japończycy jednak nie tylko oferują swoje dokładki do wozów marzeń, co prezentuje zabrane na warsztat przyziemne Audi A5/S5.

Pakiet stylizacyjny dla niemieckiego coupe określany jest jako agresywnie stylizowany. Patrząc na zdjęcia kompletnie przebranego Audi A5 trudno nie zgodzić się z tym określeniem. Tym bardziej, że przeprowadzone zmiany są wręcz wulgarne i bezczelne.

Kompletny zestaw jaki proponuje firma Liberty Walk składa się z dwóch splitterów (przedniego i tylnego), dyfuzora, tylnego spojlera oraz oczywiście mocno poszerzonych nadkoli. Jest szeroko i bardzo kontrowersyjnie, czyli tak jak być powinno.

Zobacz: Ekstremalnie niskie i szerokie Ferrari 458 Italia

Splittery, dyfuzor oraz spojler można zamówić oddzielnie natomiast nadkola wchodzą w skład kompletnego pakietu. Dodatkowo celem osiągnięcia jeszcze większego efektu wow można zamówić pneumatyczne zawieszenie AiRREXX. Większość elementów wykonano z tworzywa sztucznego wzmacnianego włóknem szklanym lub włóknem węglowym, które jest o 30% lżejsze, ale także droższe.

Według Liberty Walk oferowany zestaw jest kompatybilnym z każdym modelem A5 i S5, a z jego montażem powinno poradzić sobie większość warsztatów. Brytyjskie ceny kompletnego zestawu wynoszą £ 6530 ($ 8456) za dodatki wykonane z tworzywa sztucznego wzmacnianego włóknem szklanym oraz £ 8460 ($ +10.956) za dodatki wykonane z tworzywa sztucznego wzmacnianego włóknem węglowym.

Bądź na bieżąco z motoryzacją. Polub nas na Facebooku

autor: Paweł Kaczor zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: