SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Ta nowość Nissana ma namieszać w klasie B - WIDEO

Ta nowość Nissana ma namieszać w klasie B - WIDEO

15.04.2017, godz. 19:28
Źródło: tv.se.pl

Piąta generacja Nissana Micry ma szansę zrobić niezłe zamieszanie w segmencie B. Japoński producent przyłożył się do projektu tego zadziornego hatchbacka, który w porównaniu do poprzedniej generacji stał się znacznie bardziej nowoczesny i funkcjonalny.

Polski oddział marki Nissan wprowadził do sprzedażny w naszym kraju nową Micrę. Koncepcja designu tego najmniejszego w ofercie modelu skupia się na proporcjonalności bryły auta. Dzięki temu Micra stała się dłuższa, szersza i niższa od swoich poprzedniczek, a co za tym idzie, jej wnętrze zyskało sporo przestrzeni dla pasażerów. Wygoda jednak na tym się nie kończy. Jak przystało na japońskiego producenta, auto wyposażone jest w masę systemów ułatwiających użytkownikowi życie.

Sprawdź ile kosztuje: Nowy Nissan Micra - pełny polski CENNIK

Nowa Micra jest produkowana w Europie w zakładach Renault we Flins (Francja), należących do Sojuszu Renault-Nissan. Cena samochodu w Polsce rozpoczyna się od kwoty 45 990 zł. Tyle kosztuje startowa wersja VISIA z silnikiem benzynowym 1.0 l 73 KM. Inne jednostki w ofercie to benzynowy 0.9 l 90 KM oraz wysokoprężny 1.5 l dCi 90 KM. Z każdym silnikiem współpracuje 5-biegowa skrzynia manualna.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: