SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Tak będzie wyglądać nowa Warszawa. Twórcy pokazali auto na targach Motor Show Poznań 2014 - WIDEO

Tak będzie wyglądać nowa Warszawa. Twórcy pokazali auto na targach Motor Show Poznań 2014 - WIDEO

28.03.2014, godz. 10:57
Nowa Warszawa prototyp
foto: x-news

Po 40 latach przerwy Warszawa znów wkracza na motoryzacyjne salony. Podczas targów Motor Show Poznań oficjalnie został zaprezentowany model auta w skali 1:1, ubrany w potężne 22-calowe aluminiowe obręcze marki LEXANI.

Marzenie o współczesnym, w pełni polskim samochodzie, wkrótce może się spełnić. Po wielu miesiącach przygotowań, prototyp New Warsaw zaczyna coraz bardziej przypominać auto. Twórcy następcy klasycznej limuzyny z czasów PRL-u, postanowili pokazać efekt swojej pracy szerszej publiczności w Poznaniu.

Zobacz też: Targi Motor Show Poznań 2014 - relacja zdjęciowa SuperAuto24.pl

- To nie jest lekki facelifting tylko bardzo daleko idący rozwój tego co było kiedyś. Inspirowaliśmy się tylko kilkoma liniami z tego, co było dawniej, ale chcemy też wykorzystać wiele polskich akcentów - mówi jeden z wykonawców samochodu Michał Koziołek. - Pojawi się drewno z polskiego dębu, bursztyn i wiele innych ciekawostek, ale oczywiście wszystkie nie zdradzamy na razie - dodaje 27-letni designer.

/źródło wideo: x-news/

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: