SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Tak wygląda BMW X1 po liftingu na rok 2014 - ZDJĘCIA

Tak wygląda BMW X1 po liftingu na rok 2014 - ZDJĘCIA

13.12.2013, godz. 16:49
BMW X1
foto: BMW

Bawarski producent stawia na odmłodzony wygląd swoich modeli. Niedawno poznaliśmy nową X-piątkę a teraz światło dzienne ujrzały topowe wersje M3 i M4 w innowacyjnym wydaniu. Już w styczniu 2014 roku podczas Salonu Samochodowego w Detroit, BMW zaprezentuje czule odświeżony model X1. Co się zmieniło?

BMW X1 po liftingu od poprzedniej wersji będzie odróżniać się błyszczącą ramką przednich wlotów powietrza, 17-calowymi felgami w nowym wzorze, niedostępnym wcześniej odcieniem lakieru oraz zupełnie innymi wariantami wykończenia wnętrza. Do wyboru ma być kokpit w kolorze lśniącej czerni, koralowej czerwieni lub chromu.

W przypadku X-jedynek wyposażonych w jeden z pakietów, do wyboru: xLine, Sport Line lub M Sport obudowa wokół panelu wskaźników zostanie wykonana z miękkiego i ozdobnego obszycia z podwójnym szwem.  Oprócz tego, do zmian w designie dołączy ochronna listwa progu załadunkowego bagażnika wykonana ze stali szlachetnej.

Zobacz też: Nowe BMW M3 i BMW M4 na oficjalnych zdjęciach producenta

Co więcej oferta BMW X1 zostanie wzbogacona o dodatkowe, innowacyjne aplikacje systemu ConnectedDrive, które będą korzystały z internetu dzięki wbudowanej karcie SIM lub przy pomocy telefonu komórkowego. W niedalekiej przyszłości wszystkie te usługi będą dopasowane nie tylko do iPhona, ale do wszelkich typów telefonów opartych na systemie operacyjnym Android. Wśród prekursorskich aplikacji dostępnych w X1 pojawi się m.in. wirtualny analizator stylu jazdy ECO PRO, który ma za zadanie pomagać w obniżaniu zużycia paliwa.

autor: Kamil Borowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: