SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Tak wygląda nowy Volkswagen Tiguan - SUV przyłapany przed premierą

Tak wygląda nowy Volkswagen Tiguan - SUV przyłapany przed premierą

01.09.2015, godz. 09:13
Volkswagen e-Golf
foto: zdjęcia własne

Kurtyna tajemnicy opadła. Wiemy jak wygląda nowy Volkswagen Tiguan. Niemcy chcieli do samego końca utrzymać ten samochód w tajemnicy i hucznie zaprezentować go we Frankfurcie, ale motoryzacyjnym szpiegom udało się to wcześniej.

Volkswagen systematycznie zmieniający swoje modele samochodów, przygotowuje się do zmiany VW Tiguana. Model ten debiutował w 2007 roku i z marszu stał się globalnym hitem, ze względu na niezłe wykonanie, dobre właściwości jezdne i dużą gamę silników do wyboru. W 2011 r. przeprowadzono gruntowny facelifting, ale dziś wygląd tego modelu w zestawieniu z obecnymi Volkswagenami, zdradza jego lata.

Sprawdź: TEST Volkswagen Sharan po liftingu: sprytny transporter

Czas na zmianę i gotowa jest już II generacja kompaktowego SUV-a. Jego premiera będzie największym wydarzeniem na stoisku Volkswagena we Frankfurcie. Firma na temat szczegółów milczy jak zaklęta, ale dzięki szpiegowskiej fotografii opublikowanej w serwisie carscoops.com, wiemy jak auto wygląda.

Podobnie jak to się ma w przypadku Golfa 7, czy Passata B8, nadwozie zostało wyraźnie narysowane ostrzejszymi liniami. Auto wygląda jak pomniejszony Touareg i nie zaskakuje swoją sylwetką. Budowę zapewne oparto o platformę MQB, co pozwoliło uzyskać lżejszą konstrukcję.
.

Tak wygląda nowy Volkswagen Tiguan
.

Exclusive: All-new 2017 VW Tiguan caught undisguised! http://www.carscoops.com/2015/08/new-2017-vw-tiguan-photographed.html

Posted by Carscoops on 31 sierpnia 2015
autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: