SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Taki będzie nowy Volkswagen Passat? Niemcy prezentują ciekawe szkice - ZDJĘCIA

Taki będzie nowy Volkswagen Passat? Niemcy prezentują ciekawe szkice - ZDJĘCIA

18.04.2014, godz. 10:56
Volkswagen New Midsize Coupe
foto: Volkswagen

Volkswagen słynący ze zróżnicowanej gamy modelowej swoich samochodów, teraz ma chrapkę na kolejny niezagospodarowany obszar. Firma chce najwyraźniej mieć w swojej ofercie sportowe, 4-drzwiowe coupe. Zaprezentowane szkice nowego auta podpowiadają też, jak może wyglądać szykowana 8 generacja hitowego Passata.

Volkswagen idzie z duchem czasu i coraz śmielej projektuje swoje samochody. Najnowszy dzieło projektantów o nazwie Volkswagen New Midsize Coupe, pokazuje aktualnie obrany kierunek stylistyczny. Można więc się spodziewać, że niektóre z akcentów będzie można znaleźć w najnowszym Passacie, szykowanym do debiutu na koniec bieżącego roku.

Zobacz: Nowy Volkswagen Passat 2015 (generacja B8) na pierwszych szpiegowskich zdjęciach

Sam projekt wizualizacji to jednak nie luksusowy Passat, a 4-drzwiowy wóz klasy średniej o sylwetce coupe. Wpisujący się w segment kompaktowych sedanów projekt, jest prawdopodobnie szkicem Jetty w wydaniu CC. Bardzo ciekawie prezentują się przednie oraz tylne światła, dynamiczna linia nadwozia, czy pokaźnych rozmiarów felgi ulokowane w napompowanych nadkolach.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: