SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Tanie jeżdżenie - Skoda Rapid z fabryczną instalacją LPG

Tanie jeżdżenie - Skoda Rapid z fabryczną instalacją LPG

02.10.2013, godz. 20:46
Skoda Rapid
foto:

SKODA poszerza swoją ofertę o dedykowaną instalację LPG dla modelu Skoda Rapid. Auto jest tym samym już piątym modelem czeskiego producenta, do którego można zamówić fabryczną instalację gazową, przy zachowaniu pełnej gwarancji producenta.

Zaletami fabrycznych instalacji LPG są przede wszystkim niskie wydatki na paliwo i warunki gwarancyjne pozostające bez z zmian. Taki zestaw można zamówić do aut wyposażonych w silniki 1.2 MPI. Rapidy z gazem dołączające do oferty posiadają oryginalne, włoskie instalacje Landi Renzo z dodatkowym zbiornikiem na gaz, w których zminimalizowane zostały różnice w dynamice i mocy pomiędzy zasilaniem gazowym i benzynowym.

Przeczytaj też: Skoda Rapid 1.6 TDI Elegance - TEST czeszki od SuperAuto24.pl

System Landi Renzo zapewnia: automatyczne przejście z zasilania benzynowego na gazowe po osiągnięciu odpowiedniej temperatury silnika, automatyczne przejście z zasilania gazowego na benzynowe po wyczerpaniu się gazu, niską emisję substancji szkodliwych dla zdrowia, pełną integrację z benzynowym systemem zasilania bez potrzeby emulatorów oraz eliminuje ryzyko cofnięcia się płomienia w układzie dolotowym.

Cena Skody Rapid 1.2 MPI z instalacją LPG rozpoczyna się od 47 790 zł.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: