SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Toyota Auris Classic - CENA w POLSCE 52 900 zł. Toyota nie rezygnuje ze sprzedaży pierwszej generacji

Toyota Auris Classic - CENA w POLSCE 52 900 zł. Toyota nie rezygnuje ze sprzedaży pierwszej generacji

16.01.2013, godz. 14:04
Toyota Auris Classic
foto: toyota

Choć druga generacja Toyoty Auris wjechała do polskich salonów, nie oznacza to wycofania ze sprzedaży poprzedniego modelu. Pierwszą generację kompaktu, noszącą teraz nazwę Auris Classic, wciąż będzie można nabyć u autoryzowanych dilerów. Cena wozu rozpoczyna się od 52 900 zł.

Toyota wyraźnie podąża śladami konkurencji. Mimo, iż w dniach 11-13 stycznia 2013 wprowadziła do Polski nową odsłonę Aurisa, ani myśli pozbywać się poprzedniej odmiany. Z informacji producenta dowiadujemy się, że z pewnością przez cały 2013 rok w ofercie będzie widniał Auris Classic.

Samochód ma stanowić jedną z najatrakcyjniejszych kompaktowych propozycji na rynku. Classic jest dostępny z benzynowym silnikiem 1.33 o mocy 99 KM. W wyposażeniu znajduje się m.in. klimatyzacja, radio z wyjściami AUX i USB, skórzana kierownica z przyciskami do sterowania radiem czy lakierowane klamki i podgrzewane lusterka zewnętrzne z funkcją elektrycznego składania.

>>> Toyota Auris II generacji: Pełny CENNIK w Polsce już znany - ZDJĘCIA + WIDEO <<<

Generalny importer w swoim komunikacie prasowym podaje, że Toyota Auris Classic dzięki optymalnemu wyposażeniu i dostępności cenowej, ma stać się alternatywą zarówno dla pojazdów segmentu B, jak i droższych samochodów kompaktowych.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: