SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Toyota C-HR podkręcona pakietami tuningowymi TRD

Toyota C-HR podkręcona pakietami tuningowymi TRD

19.12.2016, godz. 10:09
Toyota C-HR z pakietem TRD
Toyota C-HR z pakietem TRD foto: materiały prasowe

Toyota Racing Development projektuje w Japonii od niemal pół wieku akcesoria tuningowe do różnych modeli koncernu. Wraz z debiutem nowego crossovera jakim jest Toyota C-HR, w ofercie TRD pojawiło się sporo elementów podkręcających wygląd auta.

TRD stworzyło dwa różne pakiety dla mocno nietuzinkowego designu Toyoty C-HR. Pierwszy zestaw elementów ma za zadanie poprawiać aerodynamikę pojazdu. TRD proponuje przedni spojler z dodatkowymi światłami do jazdy dziennej LED oraz specjalną nakładkę na atrapę chłodnicy. Kontynuacją są rozbudowane progi boczne, dyfuzor zderzaka i lotka na zakończeniu klapy kufra. Do tego dochodzą duże felgi aluminiowe stanowiące wykończenie całości designu.

Czytaj: TEST Toyota C-HR 1.8 Hybrid: narodziny nowego hitu

Drugi pakiet od TRD został z stworzony pod kątem bardziej przełajowego stylu. Plastikowe nakładki na zderzakach pozostawiono w matowej czerni, tak jak to się ma w przypadku fabrycznych paneli drzwiowych w okolicach progów. Dodatkowo na błotniki trafiły równie surowe czarne nakładki, które nieco poszerzają nadwozie, a przy okazji chronią karoserię przed zarysowaniami. Na osie zarzucono 16-calowe obręcze kół ze stopów lekkich, a do podwozia przytwierdzono wyróżniające się czerwone chlapacze z logotypem TDR.

Sprawdź również: Toyota C-HR: polski cennik i wyposażenie

Inne modyfikacje dostępne od TRD obejmują nowe skórze pokrycia siedzeń, przeszyte czerwoną nicią, czy zmieniony przycisk start-stop umieszczony na konsoli centralnej. Jeśli chodzi o modyfikacje mechaniczne, TRD proponuje montaż specjalnych rozpórek Motion Control Beam poprawiających sztywność skrętną.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: