SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Toyota Land Cruiser V8 znika z Europy. Chcesz ją kupić? Masz czas do kwietnia!

Toyota Land Cruiser V8 znika z Europy. Chcesz ją kupić? Masz czas do kwietnia!

26.02.2015, godz. 15:30
Toyota Land Cruiser V8
Toyota Land Cruiser V8 foto: toyota

Toyota Motor Europe wycofuje z krajów Unii Europejskiej swój największy model. Terenowa Toyota Land Cruiser V8 zniknie z rynku już jesienią. W związku z takim stanem rzeczy polski oddział przygotował ofertę sprzedaży 150 ostatnich egzemplarzy, jakie będą dostępne w naszym kraju.

Jeśli ktoś w Polsce marzy o nowej Toyocie Land Cruiser V8, to musi się pospieszyć z zamówieniem. Ze względu na ograniczoną liczbę aut, Toyota Motor Poland przyjmuje zapisy na ten samochód do kwietnia tego roku. Nie będzie to jednak standardowy model, a maksymalnie wyposażone auto (wariant Prestige + Invincible) w pożegnalnej odmianie Land Cruiser V8 Limited.

Sprawdź: Najbardziej wartościowe marki w motoryzacji - TOP 10 producentów aut

Toyota Land Cruiser V8 to terenowy wóz oparty o nadwozie ramowe, ze stałym napędem na cztery koła i mocnym silnikiem V8. Do tego wnętrze samochodu jest bardzo luksusowe i wyposażone w różne techniczne nowinki.

Od debiutu aktualnej generacji Land Cruisera V8 w 2007 roku, firma sprzedała już łącznie 670 tys. egzemplarzy. Auto po wycofaniu z krajów Unii Europejskiej, będzie dostępne w Europie Wschodniej, w takich państwach jak Ukraina, Rosja czy Kazachstan.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: