SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Toyota Ultimate Utility Vehicle: czarny potwór dla twardzieli

Toyota Ultimate Utility Vehicle: czarny potwór dla twardzieli

29.10.2015, godz. 11:14
Toyota Ultimate Utility Vehicle
Toyota Ultimate Utility Vehicle foto: toyota

Toyota Ultimate Utility Vehicle to propozycja dla prawdziwych samców. Rama od modelu Tacoma, nadwozie z rodzinnej Sienny, terenowe koła, wysokie zawieszenie i kolor czarny jak noc. Po co komuś takie auto?

Niesamowity projekt o nazwie Toyota Ultimate Utility Vehicle, to pokaz możliwości fachowców z Toyota Racing Development. Amerykańscy spece od przeróbek zbudowali prezentowane auto specjalnie z okazji targów tuningu SEMA w Las vegas.

Zobacz: Toyota Tacoma w specjalnej wersji Back to the Future

Niesamowita Toyota budzi grozę wyglądem, a do tego jest mocna, ma napęd 4x4 i nie obawia się terenu. Silnik benzynowy jest zaopatrzony w supercharger, koła to 22-calowe felgi Monster Energy z off-roadowymi oponami, a układ kierowniczy pochodzi od Heim.

Po co na ramę z pick-upa nałożono nadwozie ze Sienny? Taka przeróbka daje ogromną przestrzeń w środku, w sam raz na długie wyprawy. Wnętrze zawiera na wyposażeniu LED-owe telewizory z tyłu, przydatne stoliczki, dostęp do łączności satelitarnej czy noktowizor. Nie zabrakło też odpowiedniego nagłośnienia od firmy JBL o mocy 2500 W.

Targi SEMA w Las Vegas wystartują 3 listopada.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: