SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Toyota Yaris po liftingu już jest. Zobacz co się zmieniło - WIDEO

Toyota Yaris po liftingu już jest. Zobacz co się zmieniło - WIDEO

22.04.2014, godz. 18:16
Toyota Yaris 2014 po liftingu
foto: toyota

Japoński koncern szykuje w tym roku mocny atak w segmencie samochodów miejskich. Oprócz nowej generacji Aygo, Toyota wprowadzi do sprzedaży odświeżoną odmianę modelu Yaris. Auto segmentu B wyraźnie czerpie stylistycznie inspirację z mniejszego brata. Samochód pojawi się w polskich salonach latem tego roku.

Yaris po liftingu szczególnie z przodu przypomina drugą generację Aygo, która charakteryzuje się pasem przednim z motywem litery X. Dzięki zastosowaniu podobnego designu, Yaris wygląda teraz znacznie nowocześniej i bardziej zadziornie. Tył samochodu także zyskał na liftingu, tylne lampy wykorzystują teraz technologię LED.

Przeczytaj też: Nowa Toyota Land Cruiser na fali polskiej popularności

Producent zadbał o wrażenie jeszcze większej przestronności kabiny niż dotychczas. Dzięki zastosowaniu lepszej jakości materiałów wykończeniowych i szerszej palety kolorów tapicerki, pasażerowie poczują się w Yarisie jeszcze lepiej, niż w poprzednim modelu.

Paleta silnikowa najprawdopodobniej nie ulegnie żadnej zmianie. Klienci będą mieli, tak jak do tej pory, do wyboru jednostki benzynowe, wysokoprężne, a także hybrydę. Odświeżonego Yarisa możemy spodziewać się w polskich salonach już w te wakacje.

WIDEO: Zobacz, jak zmieniła się Toyota Yaris po liftingu

autor: Rafał Michalak zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: