SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Uwaga, świeżo malowane! Odjechane MINI przerobione przez Polaków - FOTO

Uwaga, świeżo malowane! Odjechane MINI przerobione przez Polaków - FOTO

28.04.2014, godz. 12:36
MINI Paceman od Carlex Design
foto: Carlex Design

Myślicie, że polska motoryzacja nie ma się czym pochwalić? Błąd! W naszym kraju istnieje firma, która zdobywa sławę na światowym rynku! Mowa o tunerze Carlex Design, który oferuje unikalne przeróbki do samochodów każdej marki. Zobaczcie, co Polacy zrobili z Mini Pacemanem. Naprawdę jest na co popatrzeć!

Carlex Design to ekipa twórców unikalnych wnętrz pojazdów. Jeśli czujesz, że masz duszę artysty (a przy tym masz dużo pieniędzy), projekt MINI Painter Works jest właśnie dla Ciebie. To pierwsze auto marki MINI na świecie, w którym zastosowano specjalnie malowaną skórę i alkantarę. Środek Pacemana przypomina swoim wyglądem sztalugę artysty.

Przeczytaj też: Polski tuner Carlex Design zachwyca świat

Prawdziwym wyzwaniem było przeniesienie projektu z rysunków do prawdziwego wnętrza pojazdu. Szaloną wizję urzeczywistniono przy zastosowaniu najwyższej jakości alkantary, zamszu i  skóry naturalnej. Carlex nie zdradza ze zrozumiałych względów swoich tajnych metod  produkcji, jednak według zapewnień malowania, które znalazły się na materiałach wykończeniowych, mają być bardzo trwałe i odporne na codzienne użytkowanie.

Trzeba przyznać, że szalony Paceman od Carlex Design robi wrażenie. Naszemu rodzimemu tunerowi należy życzyć kolejnych ciekawych pomysłów, aby dalej zaskakiwał nas takimi niezwykłymi projektami.

autor: Rafał Michalak zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: