SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości VERVA Street Racing 2016. Znamy gwiazdy, które wystąpią na Vervie!

VERVA Street Racing 2016. Znamy gwiazdy, które wystąpią na Vervie!

07.09.2016, godz. 16:13
VERVA Street Racing 2016. Znamy gwiazdy muzyczne, które zagrają na Vervie!
Afromental foto:

Tegoroczna VERVA Street Racing to nie tylko motoryzacja. Flagowe wydarzenie PKN Orlen organizowane w nowej formule to także muzyka! 17 września na Błoniach PGE Narodowego pojawią się także największe gwiazdy polskiej muzyki: Kayah, Cleo, Afromental, Grzegorz Hyży oraz Margaret!

Koncerty największych artystów polskiej sceny muzycznej to kolejna nowość jaką przygotowaliśmy dla uczestników VERVA Street Racing – Narodowego Festiwalu Motoryzacji. Postanowiliśmy dobrać nazwiska artystów tak, aby każdy znalazł coś dla siebie - tłumaczy Rafał Pasieka, dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN Orlen.

Uczestnicy będą mogli zobaczyć i posłuchać młodziutkiej Margaret, znanej z hitu „Thank You Very Much", rockandrollowego, pełnego energii zespołu Afromental, który już nie raz udowadniał, że na scenie nie mają sobie równych. Na scenie pojawi się również dziewczyna o słowiańskim uroku, czyli Cleo, a imprezę zamkną koncerty Grzegorza Hyżego oraz niezastąpionej wokalistki, kompozytorki, autorki wielu hitów – Kayah!

To jednak nie koniec niespodzianek! Przewodnikami po wszystkich atrakcjach będą znani wszystkim prowadzący, czyli Marcelina Zawadzka oraz jak zawsze zaskakujący Jankes!

Zapraszamy na VERVA Street Racing Narodowy Festiwal Motoryzacji, który w tym roku odbędzie się na Błoniach PGE Narodowego już 17 września 2016 r. Wstęp wolny!

Więcej informacji na:
Vervastreetracing.pl/
Facebook.com/vervastreetracing
Instagram.com/vervastreetracing/

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: