SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Volkswagen Cup: nowa seria niemieckich aut

Volkswagen Cup: nowa seria niemieckich aut

23.12.2013, godz. 08:20
Volkswagen Cup
foto: Volkswagen

Połączenie słów Volkswagen i Cup przywodzi na myśl serię wyścigową Volkswagen Castrol Cup, w której zawodnicy ścigają się odpowiednio przygotowanymi Golfami. W opisywanym przypadku chodzi jednak o specjalną edycję niemal wszystkich modeli niemieckiego producenta, która ma przyciągnąć klientów bogatszym wyposażeniem.

Seria Cup ma objąć niemal wszystkie modele dostępne w gamie niemieckiej marki. Będą to Golf, Golf Variant, Golf Cabriolet, Beetle, Beetle Cabriolet, Eos, Touran, Sharan oraz Tiguan. Unikalna edycja będzie się cechować specjalnym wyposażeniem dodatkowym, takim jak np. nowe wzory tapicerek, innymi wzorami lekkich obręczy, automatyczną klimatyzacją oraz lepiej grającym systemem audio. Dodatki te będą wchodzić w skład odmiany, więc nie będą dodatkowo płatne.

Zobacz: Volkswagen Polo R-Line 1.2 TSI - TEST agresywnie wyglądającego mieszczucha

Co więcej, modele z otwartym nadwoziem będą mogły zostać wyposażone w pakiet o nazwie Open Sky, a odmiany z twardym dachem otrzymają możliwość doposażenia w pakiet stylistyczny R-Line, który nada autu nieco wyrazistszego charakteru. Wariant Cup otrzyma również obniżone i utwardzone zawieszenie, a w Golfie pojawi się progresywny układ kierowniczy.

autor: Łukasz Kuźmiuk zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: