SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Volkswagen Touareg po liftingu. Zobacz jak zmienił się luksusowy SUV - ZDJĘCIA

Volkswagen Touareg po liftingu. Zobacz jak zmienił się luksusowy SUV - ZDJĘCIA

17.04.2014, godz. 15:45
Volkswagen Touareg po liftingu
foto: Volkswagen

Niemiecki producent opublikował zdjęcia modelu Touareg po liftingu. Zmiany są co prawda kosmetyczne, ale warte odnotowania. Auto zyskało jeszcze bardziej luksusowy charakter. Odświeżony SUV zadebiutuje na najbliższych targach samochodowych w Pekinie.

Volkswagen Touareg cieszy się na świecie całkiem dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Konkurencja jednak nie śpi, dlatego też Niemcy zdecydowali się zaserwować luksusowemu modelowi delikatną kurację odmładzającą. Auto zyskało nowe, nieco większe reflektory ksenonowe z przodu, które są teraz wyposażone w każdej wersji w funkcję doświetlania zakrętów. Przeprojektowano przedni zderzak, co sprawiło, że Touareg wygląda teraz bardziej elegancko. Wnętrze zyskało m.in. nowe wersje kolorystyczne skórzanej tapicerki.

Przeczytaj też: Taki jest poprawiony Volkswagen Jetta - ZDJĘCIA

Touareg napędzany silnikiem V6 TDI będzie posiadał w standardzie system minimalizujący skutki kolizji. Dzięki nowemu katalizatorowi, 3-litrowy diesel ma spełniać wyśrubowaną normę emisji spalin EURO 6. Warto także wspomnieć, że na pokładzie SUV-a po liftingu znajdą się nowoczesne usługi internetowe, takie jak Google Maps, Google Street View i informacje o ruchu drogowym online.

Terenowy Volkswagen po modyfikacjach zostanie oficjalnie pokazany na Azjatyckim Salonie Samochodowym w Pekinie. Auto pojawi się w salonach sprzedaży latem tego roku.

autor: Rafał Michalak zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: