SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości WIDEO - Najlepsze przyspieszenia aut z pasażerami na pokładzie - OBEJRZYJ KONIECZNIE

WIDEO - Najlepsze przyspieszenia aut z pasażerami na pokładzie - OBEJRZYJ KONIECZNIE

05.12.2012, godz. 15:33
przyspieszenie
foto: YouTube

Szybka jazda samochodem podnosi adrenalinę i wzbudza emocje - jedni ją kochają, a inni wręcz przeciwnie. Szczególnie wrażliwi na tym punkcie są pasażerowie, totalnie inaczej odczuwający prędkość niż kierowca, który w przeciwieństwie do osób jadących obok ma się czego trzymać.

Przedstawiamy niesamowity filmik ukazujący najciekawsze zachowania podczas przyspieszeń w roli pasażera. Rozemocjonowane twarze podróżnych, przeciążenia spowodowane szybkim startami z zatrzymania, odgłosy ekscytacji, krzyki, jęki, czy piski - to wszystko można zobaczyć i usłyszeć na przedstawionym wideo.

Nie każdy jest odporny na poczucie wciskania w fotel i świadomość, że wskazówka licznika biegnie po cyferblacie jak oszalała. Jedni kochają prędkość, inni jej natomiast nienawidzą. Zobacz koniecznie co się dzieje, gdy w supermocnych wozach pedał gazu zostanie wciśnięty w podłogę (zabawa na filmiku zaczyna się od 0,33 sekundy).

WIDEO - najlepsze przyspieszenia aut z pasażerami na pokładzie:

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: