SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości WIDEO - tak potrafi tylko Jean-Claude Van Damme

WIDEO - tak potrafi tylko Jean-Claude Van Damme

14.11.2013, godz. 12:19
Jean-Claude Van Damme w reklamie Volvo
foto:

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, kim jest Jean-Claude Van Damme. Słynny aktor kina akcji mimo swoich 53 lat, potrafi skakać, kopać z półobrotu i robić szpagaty jak za młodych lat. Ostatnio przypomniał o jednej ze swoich słynnych umiejętności w bardzo pomysłowej reklamie nowego systemu VDS marki Volvo.

Jean-Claude Van Damme wystąpił w filmie Volvo Trucks zatytułowanym "The Epic Split". Jego celem miało być uświetnienie prezentacji aktywnego układu kierowniczego VDS. System ten zwiększa precyzję kierowania i stabilność pojazdu w każdych warunkach, przy utrzymaniu idealnego toru jazdy po linii prostej.

Zobacz: Joanna Liszowska wozi córeczki potężnym Porsche

Dzięki VDS wyjątkowo precyzyjnie i w łatwy sposób można m.in. kontrolować przemieszczania ciężarówki podczas cofania. Niesamowicie zobrazował to belgijski aktor, stojąc w rozkroku na lusterkach wstecznych dwóch samochodów ciężarowych Volvo FM. Auta poruszające się na biegu wstecznym, w pewnym momencie oddaliły nieco się od siebie, a w Van Damme w tym czasie wykonał naprawdę widowiskowy szpagat.

WIDEO - tak potrafi tylko Jean-Claude Van Damme

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: