SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Mitsubishi Pajero po zmianach i w lepszej cenie

Mitsubishi Pajero po zmianach i w lepszej cenie

14.12.2013, godz. 14:55
Mitsubishi Pajero 2014
foto: Mitsubishi

Cechujące się niezłymi właściwościami terenowymi Mitsubishi Pajero, zostało ostatnio trochę poprawione. Wprowadzone zmiany w dużym stopniu mają wpłynąć na polepszenie komfortu podróżowania. Ważniejszą informacją jest jednak znaczne obniżenie ceny przez polskiego przedstawiciela japońskiej marki - z cennika odjęto aż 52 900 zł!

W ramach przyszłorocznej "ofensywy cenowej" polski oddział Mitsubishi Motors redukuje ceny sprzedawanych w Polsce modeli. Taniej będzie można kupić m.in. Pajero na rok modelowy 2014, które przeszło zabieg odświeżenia. Co ciekawe, jego przyszłoroczna cena została obniżona aż o 52 900 zł, do kwoty 177 090 zł. Cena dotyczy 7-osobowej terenówki najbogatszej wersji wyposażenia Instyle, z silnikiem wysokoprężnym o pojemności 3.2-litra oraz automatyczną skrzynią biegów. Tak duża obniżka to zasługa m.in. niższego kursu jena.

Zobacz też: Mitsubishi ASX po liftingu 1.6 MIVEC - TEST crossovera od SuperAuto24.pl

Pajero na rok 2014 zostało bardziej dopracowane przede wszystkim pod kątem poziomu komfortu, poprzez lepsze wyciszenie m.in. podłogi, drzwi i nadkoli. Dzięki temu w kabinie jest dwukrotnie ciszej, niż we wcześniej sprzedawanych egzemplarzach. Wydawać by się mogło, że to niewielka zmiana, jednak obniżenie poziomu hałasu we wnętrzu korzystnie wpływa na samopoczucie pasażerów na dalszych trasach. Dodatkowo w lusterku wstecznym pojawił wyświetlacz kamery cofania, co ma za zadanie ułatwić parkowanie.

Z innych nowości w nadchodzącym roku 2014, japońska marka z trzema diamentami w logo zaprezentuje światu także Mitsubishi PHEV, SUV-a z napędem na wszystkie koła 4x4 oraz napędem hybrydowym. Do sprzedaży trafią również dwa odświeżone modele.

autor: Łukasz Kuźmiuk zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: