SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Zobacz Forda Mustanga na naszych zdjęciach. Jeździliśmy wersjami GT 5.0 V8 Fastback i 2.3 EcoBoost Convertible

Zobacz Forda Mustanga na naszych zdjęciach. Jeździliśmy wersjami GT 5.0 V8 Fastback i 2.3 EcoBoost Convertible

20.05.2015, godz. 17:41
Ford Mustang Convertible 2.3 EcoBoost
Ford Mustang Convertible 2.3 EcoBoost foto: zdjęcia własne

Amerykanie po raz pierwszy w historii wprowadzili do europejskich salonów swoją legendę. Trudno w to uwierzyć, ale z tym krokiem zwlekali aż 50 lat! Ford Mustang najnowszej generacji, który jest oferowany także w polskich salonach, dał poznać się naszej redakcji SuperAuto24.pl. Na krętych drogach Bawarii sprawdziliśmy, jaki jest 4-cylindrowy 2.3 EcoBoost w nadwoziu Convertible oraz Mustang Fastback w rasowej odmianie GT 5.0 V8.

Najnowszy Ford Mustang wzbudzający ogromne emocje i zainteresowanie, to współczesny muscle car w najczystszej postaci. Amerykański wóz mający za sobą barwną historię, został w aktualnej szóstej generacji ubrany w tradycję i designerskie akcenty w stylu retro.

Sprawdź też: Ford Mustang - polska specyfikacja i polska CENNIK

Z okazji rynkowej premiery pierwszego Mustanga sprzedawanego w Europie oficjalnie przez Forda, zostaliśmy zaproszeni na odbycie jazd testowych w Niemczech. W Tym materiale zapraszamy do obejrzenia galerii naszych zdjęć, a do relacji odsyłamy pod tym linkiem.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku


autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: