SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto porady Poczuj się bezpiecznie na europejskich szosach

Poczuj się bezpiecznie na europejskich szosach

24.10.2016, godz. 09:22
POCZUJ SIĘ BEZPIECZNIE NA EUROPEJSKICH SZOSACH
foto: Materiały prasowe

Awaria na drodze nie należy do przyjemności. Szczególnie, gdy prowadzi się samochód ciężarowy wyładowany towarem, który szybko powinien dotrzeć na miejsce przeznaczenia. A w dodatku, jeśli zepsuł się on poza krajem... Jest jednak sposób na komfortowe załatwienie tej sprawy.

Można zapomnieć o holowaniu samochodu do warsztatu, a potem długim oczekiwaniu na naprawę. Teraz na terenie Europy Zachodniej i Wielkiej Brytanii każdy kierowca ciężarówki może liczyć na mobilną pomoc drogową. Fachowcy z firmy Hussar Angels nie tylko przybędą w możliwie najkrótszym czasie, ale też zreperują samochód w miejscu awarii. I co istotne - w bardzo przystępnej cenie. Nie trzeba się też obawiać, że będzie trzeba tłumaczyć szczegóły usterki w obcym języku. Firma bowiem gwarantuje polska obsługę.

Złote rączki

Przed mechanikami z Hussar Angels samochody ciężarowe nie mają tajemnic. Potrafią wykonać kompleksowe naprawy ciężąrówek i naczep. Reperują układy hamulcowe i pneumatyczne, a także uszkodzone zawieszenie. Wśród oferowanych przez nich usług znajduje się także wymiana sprzęgła, piasty koła, turbosprężarki i itd. Jednym zdaniem – Hussar Angels robi większość napraw samochodów ciężarowych w pełnym zakresie pogwarancyjnym. Szybko i solidnie.W końcu 10 lat doświadczenia w tej branży to nie bagatela, biorąc jeszcze pod uwagę, że pracownicy Hussar Angels wykonują około 50 napraw dziennie.

Obsługa na medal

Nieważne, czy samochód zepsuje się w środku nocy, czy w niedzielę. Usługi są dostępne przez cała dobę przez siedem dni w tygodniu. Wystarczy tylko zadzwonić pod numer alarmowy: +48 605 290 000 , podać lokalizację samochodu i dokładny opis usterki, a dyspozytor w ciągu kilku minut dokona wyceny naprawy oraz poda ci czas dojazdu jednostki naprawczej. Przy tym naprawdę Hussar Angels wie, co to jest konkurencyjna cena. Są tańsi niż lokalne serwisy niemieckie, francuskie, szwajcarskie, brytyjskie czy włoskie. W dodatku opłaty można dokonać w łatwy sposób przez internet, poprzez zaufany serwis Przelewy24.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: