SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto porady Porównuj ceny OC/AC i nie przepłacaj!

Porównuj ceny OC/AC i nie przepłacaj!

24.10.2016, godz. 16:06
ubezpieczenie samochodu, polisa
ubezpieczenie samochodu, polisa foto: SHUTTERSTOCK

Przed zakupem ubezpieczenia OC i AC warto porównać ceny polis dostępnych na rynku. Może się okazać, że możemy ubezpieczyć swój samochód taniej, niż proponuje dotychczasowy ubezpieczyciel. Różnice w cenach mogą wynosić nawet kilkaset złotych! Co zrobić, żeby płacić mniej?

Porównuj

Odpowiedź jest prosta – porównać oferty możliwie jak największej liczby ubezpieczycieli. O ile w teorii brzmi to banalnie i wie to prawie każdy, o tyle już nie wszyscy mają na to wystarczająca ilość czasu oraz chęci. Bardzo często mamy do czynienia z sytuacją, w której sami zainteresowani zakupem polisy ograniczają się do porównania zaledwie kilku ofert – podczas gdy na rynku jest ich kilkakrotnie więcej. W tej sytuacji pomocne są multiagencje ubezpieczeniowe, dzięki którym szybko i w prosty sposób możemy porównać oraz zakupić najkorzystniejszą dla nas polisę. Jedną z takich multiagencji jest CUK Ubezpieczenia, która wykonuje bezpłatnie indywidualną kalkulację cen polis OC i AC. Kalkulację można zrobić szybko i sprawnie w placówce, przez telefon lub online, korzystając z kalkulatora OC i AC na www.cuk.pl.

Skorzystaj z kalkulatora

Korzystając z prostego kalkulatora zamieszczonego na stronie internetowej CUK, każdy zainteresowany otrzymuje porównanie cen ubezpieczeń OC, AC oraz oferty całych pakietów ubezpieczeniowych. Wystarczy podać podstawowe informacje dot. kierowcy i pojazdu (pomocne będą prawo jazdy i dowód rejestracyjny samochodu), żeby otrzymać precyzyjną kalkulację cen OC i AC.

Kupuj w multiagencji

Obecny wzrost cen OC wymusza na kierowcach poszukiwanie najtańszego OC i pewnego AC. Wizyta w multiagencji z pewnością okaże się najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą płacić mniej. W CUK Ubezpieczenia polisę kupisz od ręki. Co więcej, możesz ją podzielić nawet na 11 rat, a pierwszą z nich zapłacić dopiero po 3 tygodniach od zakupu.

Co więcej?

Każdy klient CUK do swojej rocznej polisy otrzymuje Pakiet Pomocy Prawnej. Zyskuje dzięki temu osobistego prawnika całkowicie za darmo. Wystarczy, że zadzwoni w dowolnej sprawie, a adwokat od ręki, przez telefon, udzieli porady i wskaże możliwe rozwiązania. W ramach Pakietu Pomocy Prawnej przysługują nielimitowane porady w aż 5 sprawach.

Wejdź na www.cuk.pl lub odwiedź najbliższą placówkę CUK Ubezpieczenia. Adresy placówek znajdziesz na http://cuk.pl/placowki . Dla klientów chcących skontaktować się z CUK Ubezpieczenia telefonicznie do dyspozycji pozostaje Infolinia, działająca pod numerem 22 33 00 300 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00 oraz w weekend w godzinach 10:00 - 18:00.

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: