SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto porady Rozpoczęcie SEZONU MOTOCYKLOWEGO: Motocyklisto uważaj na drodze, nie daj się zabić! - DRASTYCZNE ZDJĘCIA

Rozpoczęcie SEZONU MOTOCYKLOWEGO: Motocyklisto uważaj na drodze, nie daj się zabić! - DRASTYCZNE ZDJĘCIA

18.04.2013, godz. 11:16
Motocyklisto! Nie daj się zabić!
foto:

Sezon motocyklowy powoli rusza. Na ulicach jest coraz więcej jednośladów, co bardzo cieszy miłośników dwóch kółek. Gorzej, że od razu z początkiem sezonu pojawiają się informacje o tragicznych wypadkach z udziałem motocykli. Dlatego apelujemy do motocyklistów, ale i kierowców aut: zachowajcie ostrożność i miejcie oczy wokół głowy!

Niestety, polskie drogi do bezpiecznych nie nalezą. Nie trzeba się z tym godzić, ale wszyscy powinni o tym pamiętać – szczególnie motocykliści. Czy w tym roku znów sporo użytkowników jednośladów nie dożyje kolejnego sezonu, a wiele rodzin będzie przeżywało dramat po stracie bliskiej osoby?

>>> Jak bezpiecznie jeździć autem, by uniknąć kolizji z motocyklistą <<<

Miejmy nadzieje, że ten rozpoczęty sezon 2013 będzie bezpieczny. Dlatego – kierowcy i motocykliści – pamiętajcie, nawet z pozoru niegroźna stłuczka z jednośladem może być tragiczna w skutkach! Tych pierwszych szczególnie uczulamy na częstsze patrzenie w lusterka, a tych drugich o umiar i rozwagę. 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: