SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto porady SEAT-y na gaz LPG z gwarancją. Koszt instalacji 3790 zł

SEAT-y na gaz LPG z gwarancją. Koszt instalacji 3790 zł

25.07.2011, godz. 09:47
Seat Ibiza ST
foto: SEAT

W związku ze stale zwiększającymi się cenami paliwa, SEAT przygotował możliwość wyboru zasilania silnika. Do grona gamy jednostek benzynowych i diesli dołącza 3 opcja zasilania – gaz LPG. Instalacja zasilania gazowego LPG w nowym Seacie kosztuje 3790 zł i dostępna jest niemal we wszystkich modelach z silnikiem benzynowym z wtryskiem pośrednim MPI o pojemościach 1.2 i 1.4 litra.

Przy zakupie nowego auta marki SEAT z silnikiem benzynowym z wtryskiem pośrednim, można zamówić instalacje gazową LPG firmy BRC. Instalacje marki BRC są dedykowane niemal wszystkim modelom. Autem na gaz może być zarówno Ibiza, Ibiza SC jak również jej bardziej przestronny odpowiednik Ibiza ST. Przywilej tańszego podróżowania nie ominął także Leona, a instalacja zagościć może także w modelach Altea oraz w jej większym rozmiarze – Altei XL. Instalacje przewidziane są dla silników MPI o pojemności 1,2 i 1,4 litra.

Przeczytaj koniecznie: Seat Leon Reference 1.2 hatchback, model 2011 – dane techniczne, spalanie, cena

Wszystkie SEAT-y z instalacją gazową objęte nadal 2-letnia gwarancją. Możemy być dzięki temu spokojni jeżeli chodzi o serwis i użytkowanie samochodu jak i samej instalacji LPG. Gwarancją objęta jest również instalacja gazowa LPG.

Patrz także: Masz używanego Seata, Skodę, VW lub Audi? Możesz wykupić gwarancję!

SEAT-y z instalacją LPG dostępne są u dealerów. Kompleksowy koszt instalacji wraz z montażem wynosi niezależnie od modelu i jednostki napędowej 3790 zł co przy stale utrzymującej się różnicy w cenach paliwa oraz gazu LPG zwróci się już po ok. 17 tys. km.

autor: Piotr Mieszkowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: