SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto porady Korki na WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 2012: WROCŁAW, POZNAŃ, WARSZAWA, TRÓJMIASTO- Korki na drogach, fatalne warunki jazdy

Korki na WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 2012: WROCŁAW, POZNAŃ, WARSZAWA, TRÓJMIASTO- Korki na drogach, fatalne warunki jazdy

01.11.2012, godz. 15:57
Korek w Warszawie
foto: EAST NEWS

W Poznaniu, Wrocławiu i Trójmieście panują fatalne warunki na drogach. Drogowcy skarżą się, że policja rozkłada ręce, a w korkach stoi się po 3-4 godziny! Uwaga! Teraz lepiej skorzystać z komunikacji miejskiej - natężenie ruchu jest ogromne.

POZNAŃ

W Poznaniu warunki na drogach pogarsza padający deszcz. Na cmentarzach podłoże jest błotniste, śliskie, a na jezdni przybywa aut. Najgorzej wygląda dojazd na Junikowo, Korek zaczyna się na 3 kilometry przed ulicą Grunwaldzką! Tramwaje w stronę cmentarza jeżdżą prawie puste, ale kierowcy są głusi na apel policji, by skorzystać z komunikacji miejskiej.

Coraz tłoczniej jest w okolicach cmentarzy na Górczynie i Miłostowie.

WROCŁAW

We Wrocławiu korek na ulicy Obornickiej, Bałtyckiej, Kasprowicza i Śródmiejskiej. Wielu kierowców traci sporo czasu na znalezieniu wolnego miejsca parkingowego. Pogoda nie sprzyja także spacerom - pada deszcz.

TRÓJMIASTO

Korek utworzył się na odcinku od skrzyżowania z aleją Grunwaldzką w stronę skrzyżowania z ulicą Srebrniki. Zakorkowana jest też ulica Potokowa - zjazd z Moreny do ronda de la Salle - tak sytuacja wygląda w Gdańsku.

W Sopocie korek jest na ulicy Malczewskiego. Kierowcy stoją na odcinku między aleją Niepodległości a Brodwinem.

W Gdyni samochody utknęły na odcinku na Witomińskiej od ulicy. Śląskiej do skrzyżowania z Cmentarną. Stanęła też Śląska na skrzyżowaniu przy stacji SKM Wzgórze Św. Maksymiliana.

WARSZAWA

W Warszawie tłoczno na Powązkach (sytuacji nie ułatwił fakt zablokowania ulicy od strony cmentarza z powodu przyjazdy prezydenta Bronisława Komorowskiego), warto omijać także Wisłostradę.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: